bonsoir_toi 03 Nisan 2015 11:28
Yok soruyu anlamadınız, yok şöyle yok böyle!; Arkadaşım terör propagandası olarak görüyorsun, bende soruyorum, İlk haberin verilişi: terör örgütü üyesi 2 kişi savcı M.S.K'yı rehin aldı bir takım talepleri var vs. vs. şeklinde, Gün içinde gelen yayın yasağıyla birlikte günün vahim neticesi Savcımızın şehit oluşu haberi sonrasında, Sizce acaba şehit olmasının nedeni terör mensupları mı yoksa, kurtarma operasyonu mu? diye bir soru işareti kalamaz mı insanların zihninde? Bu bir yana, bana göre "halk cephesi, dhkp-c vs.vs" isimle anılan bu terör örgütünün eylemlerinde silahı alet olarak kullanması, Cumhuriyet savcısını (halkın haklarını savunan bir görevliyi) rehin alarak eylem yapmasına net bir delil olan o fotoğraf halkın zihninde ne denli eli kanlı bir terör örgütü olduğunu, (güya) hak-hukuk arayışlarını hak ve hukuku çiğneyerek yapmalarının delili olan o fotoğraf terör propagandası, değil gazetecilik faaliyetidir
Şikayet Et
KAMYöncu 02 Nisan 2015 22:36
spektaküler avukat,öncelikle propaganda nedir propaganda araçları nedir bi araştırma yap ve propaganda kavramını kendi yorumlarınla kanalize etme propagandanın insanları bir davranış içerisine sokmasına da gerek yoktur iletişim fakültelerinde konuyu detaylı bir şekilde araştırabilirsin hukuk kitaplarında yazmıyor bu söylediklerin
Şikayet Et
HATTABIST 02 Nisan 2015 21:47
hocam fotoyu gazeteci çekmiyor, terörist içerden çekip internete atıyor..
Şikayet Et
HATTABIST 02 Nisan 2015 21:36
hoş değil arkadaş, şimdi buna profesyonellik gazetecilik falan demesin kimse. insanlığı yitirecek kadar, vatanSeverliği yitirecek kadar da profesyonel olmayıverin, o kadar da gazeteci olmayıverin. Afedersiniz örgüt yandaşı/sempatizanı olmayan birinin kolay kolay bunu tasvip etmesini beklemiyorum.
Şikayet Et
ferdamüh. 02 Nisan 2015 21:26
Milletimizin başı sağolsun. Sn. savcımıza Allah dan rahmet diliyorum. İstihbarat teşkilatımız iktidarın koltuk sevdası yüzünden vatandaşı fişlemeyi ve dinlemeyi bırakıp asıl işine odaklansaydı bu kara günü yaşamaz ve savcımız da şu an yaşıyor olurdu. Kimse kusura bakmasın ama, durum İçler acısı, devlet önemli bir soruşturmayı yürüten savcımızı koruyamamış çapulculara verdiği imtiyazların bedelini acı bir şekilde ödemiştir ve böyle giderse ödemeyede devam edecektir.
Şikayet Et
spektaküler avukat 02 Nisan 2015 20:08
Oncelikle tum milletimizin ve hukuk camiasinin basi sag olsun. Soruya gelirsek, gazetecinin isi budur. Boyle bir fotografi cekme demek, ya da cek ama yayinlama (bir anlami yok) demek gazeteciye isini yapma demektir. Bu olayin teror olayi oldugunu zaten herkes biliyor. Boyle bir fotografin yayinlanmamasi olayi teror saldirisi olmaktan cikarmayacagi gibi yayinlanmasi da bu gercegi degistirmez. Teror orgutunun propagandasi da olmaz zaten cinayetin silahla islendigini herkes biliyor. Propaganda olarak goren de once kendini sorgulasin. Boyle bir fotograf gordugunuzde insanlari oldureseniz ya da teror orgutlerine katilasaniz mi geliyor. Ya da kurtlar vadisini izlediginizde oradaki karakterlere mi ozeniyorsunuz o zaman sorun bu fotografta ve dizide degil sizdedir.
Şikayet Et
fafada 02 Nisan 2015 19:49
daha sorulan soruyu algılayamayanlar var; haberi vermek değil küçük düşürücü fotoğrafın yayınlanıp yayınlanmaması soruluyor!
Şikayet Et
gladio sosyal 02 Nisan 2015 17:41
iyi böyle şeyleri gazeteci haber vermesin millet rahatça anarşist olabilsin ,,polisin yapmadığı bi çok vezifeyi bu ülkede basın yaptığı için insanlar bilincleniyor,,bakn özgecen ve diğer kadın maktullerde basın gerekli hassasiyet göstermesin adam 4 seneden daha ağır bi ceza alırsa ben hiç bi şey bilmiyorum..bu kadar da netim
Şikayet Et
sezarömer 02 Nisan 2015 16:54
Özgürlüklere ve aleniyete karşı çıkmak ne bir acıyı hafifletir.Ne de bir gerçeği ortaya çıkarır yada bir suçu önler.Olsa olsa, varsa, gizlenmek istenilen konular onlara destek olur.
Şikayet Et
angeliki 02 Nisan 2015 16:45
neden fikri olmaz ki insanın
Şikayet Et
123