seher27 03 Mayıs 2019 18:03
30.000 fark 13.000'e indi bu normal bir durum değil. Eğer sunulan deliller de doğru bulunursa seçim yenilenir ve bu sefer kesinlikle CHP kaybeder. Bu seçimlerde youtube'da sahte pusula ve sandık videoları da yayınlanmadı... Ya AK partililer bu sefer çalmayalım (!) dediler ya da bu videoları yapan merkez bu sefer işini başka şekilde halletti.
Şikayet Et
zırtek45 03 Mayıs 2019 15:54
seçim yenilense ne olur yenilenmese ne olur? hani 3600, hani af, hani eyt, hani memurlar için çıkacak kanunlar, hani verilen sözler, hani başkanlık gelince türkiye uçacaktı. hala burda akp chp kavgası yapıyorsunuz. hele bu akp kavgası yapanları hiç anlamıyorum arkadaş maaşlı mısınız ne siniz ekmek, soğan, patates almış başını gitmiş, evlere et girmiyor, sokaklar suriyeliden geçilmiyor, işsizlik almış başını gitmiş, 18 yaş üstü gençler ne yapacak, sapkınlık almış yürümüş, kimi uçakta mastır yapar, kimi 4-5 yaşındaki çocuğa sarkar, kimi metroda fordculuk yapar, hala istanbul diyorsunuz, chp lilere de bir tavsiyem var sempatik olun, dürüst olun, başkaları gibi ayrıştırıcı olmayın, hazır elde imkan varken yapabileceğiniz hizmetleri yapın sonra milletin karşısına çıkın. ayrıca şurda 3-4 gün sonra karar verilecek ve muhtemelen haziran da istanbulun genelinde muhtar ve encümen dahil seçim yenilenecek ama değişen bir şey olur mu hep beraber göreceğiz.
Şikayet Et
Devrimkotan 03 Mayıs 2019 15:38
Yazık oldu onca emeğe Turkiyeyi akparti kadrolarından başka kimse yönetemez isin ehli akparti
Şikayet Et
Akkad 03 Mayıs 2019 14:37
Anadoluya giden seçmenler sayesinde bitti bu iş.
Şikayet Et
g.a.k.k.o.s 03 Mayıs 2019 14:28
akape de ihsan yavuz birşey olacak gibi hissettim oldu galiba ama olması muhtemel dedi ya olmuş olabilirliği tartışmaya açık :)
Şikayet Et
hakank 03 Mayıs 2019 08:38
Haklısın yenilenmeli. İlçeler de yenilenmeli değil mi? Aynı zarftan çıkan sadece BBB oylarını saymayıp diğerlerinin sayılması anlamsız olur.
Şikayet Et
Kou.m.m.m41 02 Mayıs 2019 21:06
İsatnbul öyle gülme ile laylaylom ile musakka hesaplarıyla ve seçim yolsuzluğuyla yönetilemez... istanbulda seçim yenilenecek
Şikayet Et
otomobil-savaslari 02 Mayıs 2019 18:35
kaybeden tarafın seçimi yenileteceği seçim akşamı belliydi, sadece kamuoyu bu durumu hazırlanıyor...
Şikayet Et
liebestraum 02 Mayıs 2019 16:15
Büyükşehir'in iptalini isteyen Akp nedense ilçe ve muhtarlıklara itiraz etmiyor. Aynı başkan, aynı sandık kurulu onları da saymadı mı? Neresinden bakarsan bak yapılan itirazın tutar yanı yok. Aynı sandık başkanlarının görev aldığı tüm eski seçimler iptal edilsin o zaman. Şu saçmalıklara kendini inandıran insanları var bir de. Çok garip gerçekten. YSK'nın kararı gelince onu da kabullenmeyeceğinize adım gibi eminim. Çünkü demokratik olgunluk ve hukukun üstünlüğü kafanıza girmemiş hiç bir zaman.
Şikayet Et
Mühendiskimki 02 Mayıs 2019 13:58
Hayır arkadaş anlamadığım nokta madem hakkıyla kazandınız yeni bir seçimden niye korkuyorsunuz?? Korkuyorsunuz çünkü khk'lı, pkklı, chp'nin bürokrasi içindeki radikalleri bir oldu türlü oyun çevirdi. Burda akp teşkilatlarında da belliki hala fetocular mevcut. Ahmakları da eklediğinizde sonuç İstanbul seçimleri. Atatürk bazıları için bir istismar aracından öteye geçmiyor. Bir partinin isminde CUMUHURİYET olacak Atatürkün partisiyiz diyecek ardından gidip pkk ile iş tutacak, yetmeyecek dağdaki teröristleri getirip partiye dolduracak. Kusura bakmayın millet aptal değil. CHP operasyon yemiştir. Kasetler boşuna ortalığa saçılmadı. Bu operasyonu bu işlerden en iyi anlayan global SUÇ ÖRGÜTÜ yaptı:FETULLAHÇILAR. O yüzden bugün bu tabloyla karşı karşıyayız. Hükümette feto konusunu ciddiye alan tek kişi Sayın Erdoğan'dır. Gerisi menfaatine dokunduğu için veya umursamadığı için üzerine gitmiyor. Kafasını ezmediğiniz bu yılan günü gelince sizi sokacak. Ayrıca akp fetoyla canla başla mücedele edip düzgün bir kadro kurmak yerine bu işi sağ veya sol farketmez bir yerlerden talimat alan radikallere devrediyor. Bu daha vahimdir. Çözüm ortada ithalatçı, inşaatçı, tüccarlar yerine ülkesi, bayrağı için ölebilecek, şehadeti kavramış, kendini geliştirmiş, bu millete ait çocukları iş başına getirecek.
Şikayet Et
12345