seher27 21 Haziran 2019 21:27
Biz hırsızları ve yalancıları savunmuyoruz. ZAten şu kısa sürede ne kadar yalancı ne kadar düzenbaz olduğunu ortaya koydu. Pazar günü akşam göreceksiniz eminim.
Şikayet Et
polisTEKİRDAĞĞ 21 Haziran 2019 18:43
Komplo nun kelime anlamını öğren bence. Rezillik paçadan akıyor tutmuş komplo diyorsun. Fırıldak olmasın dürüst olsun kim alırsa alsın. Ama ekrem ve onun peşinden koşanlarda bu özellikler yok.sizde herşeyin farkındasınız ama işinize böyle davranmak geliyor. Neymiş herşey güzel olacak mışşş, zaten herşey çok güzel, kirletmeyin yeter.
Şikayet Et
sittingbull 21 Haziran 2019 17:49
Her ne olursa olsun görüşmemeliydi.
Şikayet Et
dünyanınküçükinsanı 21 Haziran 2019 16:44
ankete hayır dedim. bu durum akp nin ekmeğine yağ sürmüştür. ya bir de imamoğlu ordu valisine it diye laf etmişti -ki bence çok yanlış bir söylemdir- ama sizin antep belediye başkanın olduğu bir etkinlikte sizin tayfanızdan biri de temwaya bakan halkı öküze benzetmişti ve orada bulunan fatma şahin ve yanındakilerde kahkalarla gülmüşlerdi. reis imamoğluna gösterdin tepkiyi neden kendi ekibine de öz eleştiri yapıp göstermedin, sizn kabine de yer alan penguen kılıklı egemen bağış enim değerlerimle, kur'anla dalga geçtiğinde de gereğini yapmamıştınız. reis sanırım sona geldiniz. Allah ülke olarak yar ve yardımcımız olsun, hakkımızda hayırlısı olsun....
Şikayet Et
ölüm_hak 21 Haziran 2019 14:52
ben hatırlıyorum. ismi mehmet moğultay. "Kadroları örgütüme vermeyip de milliyetçilere mi verecektim" deyip adalet dediğimiz kurumlara yandaşlarını getiren, AND gibi boş adamlara cumhurbaşkanlığı yolunu açan, ülkenin yıllarını heba eden kişidir kendisi. Allah bunun gibilere bir daha fırsat vermesin.
Şikayet Et
Empatik. 21 Haziran 2019 13:13
Liyakatı bilseydiniz mazbatası elinden alınan başkanın hakkını savunurdunuz en başta. Binbir saçma gerekçeler göstererek, iktidar bile söylediklerine zor inanıyorken gelmiş liyakattan bahsediyorsunuz. Benim ailemden birisi koyu ak partili olduğu halde sırf bu yüzden İmamoğlu'na oy verecek. Hak adalet budur. Kimse halkın iradesini YOK SAYAMAZ!
Şikayet Et
officer0606 21 Haziran 2019 10:12
secim önceki Ekrem İmamoğluna atılmadık kara kalmadı belliki buda bir komplo Binali yıldırım kendisi İsmayil kücükkaya sunuc olsun dedi şimdi ne olduda İsmayil tüh kaka oldu secimi kaybedeceklerini anladılar böyle yollara başvuruluyorlar ama bu iş bitti İstanbulun Başkanı Ekrem İmamoğludur Türk halkı haklının yanındadır Ekrem beyin alınan mazbatasınını tekrar kendisine vercektir hayırlı olsun.
Şikayet Et
berat-esat 21 Haziran 2019 10:08
kardeş dün düzeltme yazısı yazdım yayınlamadılar. orda hayır kelimesini yanlışlıkla yazdım benim tepkim bu ahlaksız görüşmeyi normal karşılayanlaradır.
Şikayet Et
yabanciankarali06 21 Haziran 2019 09:56
biz chp yönetimini de biliriz 1990 larda dönemin adalet bakanı (ismini hatırlayamadım) adalet bakanlığına o kadar adam yerleştirdim ki 100 yılda temizleyemezler dedi. liyakatı kim yapıyor belli, senin yaşın küçük anlaşılan yada balık hafızalısın, istanbulun çöp deryası olduğunu, sularının olmadığını, havasının kirli olduğunu ya hatırlamıyorsun yada o dönemi yaşamamış kadar küçüksün allah akıl fikir versin
Şikayet Et
yabanciankarali06 21 Haziran 2019 09:51
fetöcüleri hapse atan parti kim ve darbeye tiyatro diyen kim, evetleri kim vermiş belli
Şikayet Et
123456