Arff1 16 Ocak 2020 15:57
CHP/HDP/İP ittifakını bu millet tasvip etmez
Şikayet Et
ölüm_hak 13 Ocak 2020 17:43
6-8 ekim olaylarının azmettiricisi, pkk'nın siyasi kanadının temsilcisi, birçok suçtan ceza almış bir hain için 16 milyonluk İstanbul'un nimetlerini kullanmak, özde şehitlerimiz ve ailelerine, genelde ise 82 milyonluk Türk halkına hakarettir.
Şikayet Et
KdrKaya 13 Ocak 2020 15:44
Ana muhalefet partisi pkk'ya teröre bu kadar destek verdiği sürece hdp kapatılmış, siyasiler tutuklanmış boş! Teröre destek veriyor diye chp'yi kapatmaya kalksan atatürk'ün partisini kapatıyorlar diye ayaklanırlar.. Bunların yaptığı yıllardır verdiğimiz mücadeleyi hiçe saymaktır, şehitlerimizi hiçe saymaktır! Bir taraf din tüccarı bir taraf terör tüccarı bu millet nereye sığınacak?
Şikayet Et
bozanli 13 Ocak 2020 15:35
bu resmen ilan edilmemiş pkk ortaklığıdır,chp pkk el ele,ne diyelim allah bunlara oy verenlere akıl fikir versin,sorsanız kuvai milliyeciyiz derler ama pkk askeri olduklarının farkında değiller.
Şikayet Et
mustafaguc41 13 Ocak 2020 15:33
Terörle iltisaklı olanlara veya yardım yataklık sevgi merhamet besleyenlere en az 5 yıl seçme seçilme ve en az 1 yıl kamudan hizmetlerinden ücretsiz yararlanamama hastaneler dahil getirlmelidir. Hem devlete vuracaksın hem de her türlü ekmeğini yiyeceksin. Hem de bunca şehit canını feda edenlerin gözünün içine baka baka.
Şikayet Et
şakir gündoğmuş 13 Ocak 2020 14:20
Vatan haini, millet düşmanı, binlerce masum vatandaşın, asker-polis ve kamu görevlilerinin şehid edilmesinde ve kamu binaları ile araçlarının tahrip edilmesinde dahli olan, güney doğudaki terör olaylarının destekçisi ve provakatörü olduğu için hapis cezası alan insan görünümlü bir varlığa destekleri sadece kendilerini avuturlar. Bu millet kendisine ihanet edenleri unutmaz, tarih affetmez er geç cezalandırır
Şikayet Et