MakineEnginarı 15 Temmuz 2019 20:39
Erkek hocalar ders verdikten sonra bir değeri yok. Dinimize göre namahrem kadın ve erkek aynı çatı altında çalışamaz, eğitim alamaz.
Şikayet Et
muratgun922 14 Temmuz 2019 11:39
Bence ülkeye şeriat gelmeli, hırsızlık yapanın ellerini kesmeli. AKP yine yıllardır olduğu gibi boş ve saçma işler ile uğraşıyor, sen geç kadın üniversitesini yapacak olan okulun dışında da bekler yapar. Sen kocası tarafından öldürülen, eziyet edilen cinnet geçirip anasını babasını kesen insanların neden böyle davrandıklarını araştır önlem al.
Şikayet Et
bishnew 14 Temmuz 2019 00:22
isteyen bayanlar gitsin okusun. istemeyenleri kimse zorlayacak değil ya.
Şikayet Et
huzur-I4 13 Temmuz 2019 23:50
legal bir istek yerine gelmelidir,bunları aşmalı daha önemli işlere yönelmeliyiz....
Şikayet Et
muhtesem32 13 Temmuz 2019 22:49
Kız ilk okulu,ortaokulu ve lisesi bunun dışında kız ensitüsü filanda kurun gereksiz saçma işlere yenilerini ekleyin.
Şikayet Et
06asım 13 Temmuz 2019 18:41
Birkaç yerde yapılıp denensin. Halk memnun kalırsa devam edilebilir. Ama bence eğitimin kalitesi düşük olup her sene şekli değiştikten sonra ister kadın üniversitesi ister erkek üniversitesi aç birşey değişmez. Kalitesini artırsanız da üniversiteyi bitirip işsiz gezenlere çare bulamadıktan sonra bir işe yaramaz.
Şikayet Et
erdtan 13 Temmuz 2019 16:33
Kadın üniversitesi kurulacağına sadece erkeklere nmus ve ahlak eğitimi veren ve bu konuda bilimsel çalışmalar yapan bir üniversite kurulsun. Kadın hakları 8 martta anılan bir sembol olmaktan başka bir anlama sahip olduğu bilinsin. Erkekler, kadın hakları savunur, erkekler kadın üniversitesi acar ya da açmaz, erkekler erkekler... Biri çıkar kızlı erkekli üniversite bahçesinde oturuyorlardı bana göre değildi der bıraktım der. Dinleyen kadınlar alkışlar. öldürulen kizlarin katilleri o kiz mini etek giydi diye tahrik aldı bu ülkede ya... Önce erkek üniversitesi kurulsa niyet belli olacaktı. O yüzden önce kadın üniversitesinı. çıkardılar piyasaya...
Şikayet Et
cilicium 13 Temmuz 2019 16:02
şeriat gelse ilk bunlar kaçar hocam:)
Şikayet Et
zabrus 13 Temmuz 2019 15:27
Hadi be sende! İnsanları saf mı zannediyorsun.. Dünyada gerçek anlamında bir tane şeriat ülkesi (adaletli ülke) göster de bilelim! .... Oldu, adaletin zerresinin olmadığı yerde bir de şeriat olsun da, durduk yerde kafamızı elimizi kessinler, kafamıza taş yiyelim, gözümüzü çıkarsınlar.. Ülkemizde ve dünyamızda şeriat adına neler yapılıyor görmüyor musun?! Varsa bildiğin şeriat ülkesi önce sen acilen oraya git, bir yaşa da. Keyfin iyiyi olursa bize de haber, biz de gidelim.. Dünyanın en akıllı Müslümanı sen misin?
Şikayet Et
zabrus 13 Temmuz 2019 15:20
Amaannn erkek kadını görmesin konuşmasın toplumun en büyük sorunu şimdi bu ha? Türkiye'de böyle olsun ama yurt dışında okumaya gidince bu önemli değil ha? Bunu isteyenler kızlarını yurt dışında okutuyorlar. Olsun tamam bu şekilde olsun! Fakat karma eğitimden mezun olan ve erkeklerden ders gören (günahkar?!) bayanlar buralarda hoca da olmasın! Çarşı, pazar, resmi daireler de bayanlardan oluşsun. Hatta sadece bayanlardan oluşan şehirler olsun. Mezarlıklar da bayan-erkek mezarlığı olarak ayrılsın. Estaüzübillah erkek-bayan yan yana gömülürlerse günah olur sonra!
Şikayet Et
123456