avci 03 Temmuz 2016 13:03
bu tür anketlerde hükümetin hoşuna gitmeyen anket sunucu çıkınca suçlarla oynanıyor
Şikayet Et
aytekindurmaz 03 Temmuz 2016 11:01
Atatürk de,Yunan Savaşının üzerinden 10 yıl geçmeden,Yunan Kralını en üst düzeyde ağırladı. Türklerin ırzına geçen,canlı canlı yakan yunanlıların kralını. Hani,"O olmasaydı,hangi yunan çocuğu olurdun" denilen yunanlıların kralını. Demek ki diplomaside böyle şeyler olurmuş. Kaldı ki Gazzelilerin temel ihtiyaçları karşılandıktan sonra, Gazzeliler memnun olduktan sonra gerisine ne oluyor?
Şikayet Et
adıyaman020202 02 Temmuz 2016 00:07
şimdi bazıları diyorki neden iyiyken kötü olduk, kötüyken iyi olduk. Bağımsız dış politikada devletinin çıkarları neyi gerektiriyorsa iyide olursun kötüde olursun. biz devletimizin yanındayız. Güneş doğudan yükselir. sırıtımız hangi yön? batı. Batıda kim var? birinci dünya savaşı cephelerinde savaştığımız ve bir milyondan fazla şehit verdiğimiz ingiltere var. Ha keza bir memurumuzla 400 yıl yönettiğimiz yunanistan var. Adına kurtuluş savaşı dediğimiz savaşıda yunan'la yaptık ve toplam 7500 şehit var o savaşta. italyanlar, fransızlar var batıda onlarlada savaştık. sonra ne oldu? gittiler bir milyon şehit verdiğimiz ingilizle çözüm süreci için masaya oturdular. daha şehitlerin ganı gurumadan yunan'cı venizelos'la çözüm sürecine oturdular ve raki raki sirtaki diye gülücükler saçtılar unutma unutturma. cumhuriyetin kuruluş döneminde onlar ne için düşmanlarla çözüm sürecine oturdularsa ülkemizde o sebeple oturmuştur . uluslararası ilişkilerde ebedi düşmanlık dostluk yoktur ülkelerin menfaatleri vardır. ben az söyleyeyim siz çok anlayın. biz devletimizin yanındayız.
Şikayet Et
freelayf 01 Temmuz 2016 14:43
Devletimizin yanındayız. Devlette duygusallığa yer yoktur. Devlette çıkar ilişkisi vardır. Duygusal devlet olmaz zaten. Birileri gibi terör örgütlerine destek verip bir ileri bir geri yapanlardan değil bizim devlet. Gerçek siyaset budur. Daha fazlası yapabilecek ola varsa buyur yapsın. Şimdiye kadar yapılamayacak olan en güzel şeyler yapıldı. Ülkemiz yararınadır. Hayırlı olsun. Bazı şer gördüğümüz şeyler hayır, bazı hayır gördüğümüz şeylerde de hayır olabilir. Sonuçta bir her şeye vakıf değiliz.
Şikayet Et
efsanelider1304@hotm 01 Temmuz 2016 11:19
Dünyadaki ve ülkemizdeki Müslüman aleminin Mübarek Kadir gecesini kalbi duygularımla kutlar rahmete,kurtuluşa ve tüm islam aleminin kurtuluşuna vesile olmasını Yüce Allahdan niyaz eder, tekraren kadir gecesinin hayırlara vesile olmasını niyaz eder saygılar sunarım.
Şikayet Et
efsanelider1304@hotm 01 Temmuz 2016 11:16
Elbetteki devletler arası bazı sıkıntılar çıkabilir,bunun yeri aklı selim olarak davranıp gereğini yapmak en büyük erdemdir.Bunu yapan devlet daima kazanır.ve hukuku ön plana çıkardığı için,savaaşların sonu bile masada çözülür.saygılarımla.Türkiye en güzelini yapmıştır.
Şikayet Et
frk06 01 Temmuz 2016 11:15
valla bende şu kadarını diyeyim her ne karar verilirse verilsin ben devletimin yanındayım küser yanındayım barışır yine yanındayım bu bir siyaset ve starteji işidir oturduğu yerden birlikte iyi salladık diyenlerden çok çok daha akıllıca düşünülmüştür kesin
Şikayet Et
Abdurrahman çelliker 01 Temmuz 2016 08:07
Herkesin Mübarek kadir gecesini tebrik ediyorum... eğer büyük devlet olmak istiyorsak,eğer ülkemizde barış,huzur ve güven olsun istiyorsak bütün ülkelerle dost olmamız gerekiyor. çünki bu bizim çıkarımıza... bugüne kadar düşman oldukta ne geçti elimize...hep zarar hep zarar...artık türkiyenin ayağa kalkma zamanı...biz barışın,sevginin ve güvenin ülkesiyiz... yaşasın TÜRKİYE CUMHURİYETİ....Şehitlerimize dua etmeyi unutmayın bu gece
Şikayet Et
YILMAZ-41 30 Haziran 2016 18:46
Abd ve ab ile yollari ayirip rusyayla muttefik olunmali.
Şikayet Et
dobrodosli 30 Haziran 2016 18:13
Memnunum diyenlere gülüyorum sadece :)
Şikayet Et
12345