burakitu 05 Temmuz 2019 16:40
İmamoğlu torpili bitiremez ama bir önceki parti kadar torpili meşru yapamaz bence
Şikayet Et
DoksanıncıKöyden 03 Temmuz 2019 22:07
İmamoğlu torpil yapmayacak mı diyorsunuz yaneee ?!
Şikayet Et
ölüm_hak 03 Temmuz 2019 17:50
evet baktım yalanlanmış haber, mümkün ise önceki mesajımın silinmesini isterim. yanlış bir iddiayı araştırmadan dillendirdiğim için özür diliyorum. ama şato bölümü doğrudur.
Şikayet Et
huzur-I4 03 Temmuz 2019 17:40
70 milyonluk ucagini kulandigi kocun adamini genel sekreter yaparak mi,demirtasa vefa borcundan hdplileri ise alarak mi,tunc soyer gibi karisini danisman yapip,kosk yaptirarak mi bitirecek
Şikayet Et
herkalpsoldanatar 03 Temmuz 2019 16:43
Neresinden tutsam elimde kalıyor. Benim düşmanlığım Daeş'e, el nusra'ya, el kaide'ye, işid'e, hizbullah'a. Sen bu örgütleri terör örgütü olarak kabul etmiyor, savunuyorsan ve bu örgütlerle islam'ı bir araya getirebiliyorsan orasını bilemem... Ayrıca bir memleketi düzlüğe dini, dili, ırkı, rengi çıkarmaz.
Şikayet Et
czd2 03 Temmuz 2019 16:20
İzmir Belediyesinde bildim bileli torpilsiz iş dönmez, belediyenin eğitim merkezlerine bile torpille öğretmen alınır, Belediye de çiftlik gibidir, Zana sülalesinin sahibi olduğu İzka inşaata tüm İzmiri parsel parsel sattınız, eski karşıyaka belediye başkanının aldığı rüşvetler herkesin diline düştü, chp nin ne halt olduğunu bilen biliyor kimse maval atmasın
Şikayet Et
czd2 03 Temmuz 2019 16:17
Ekrem Bey, gayrimenkul zengini Babası Hasan ağa' nın Güre Edremit Altınoluk Akçay Küçükkuyu Ayvacık bölgelerinde kapattıkları yüzlerce dönümü bir anlatsa, sonra Beylikdüzü' deki bazı müteahhitlerin bu arsalarda lüks villalar yaptığını neredeyse arsa bırakmadıkları, kendisinin uçuk servetini mahkeme kararıyla koruma altına aldırdığı vs vs vs öyle her şey güzel olacak masalları ile uyuyanlar uyanmak için çok geç kaldınız, yalanlarla uyumaya devam...
Şikayet Et
kişi123 03 Temmuz 2019 16:01
ölüm hak ismi taşıyorsunuz ama nasıl yalan konuşabiliyorsunuz? Hangi birimde çalışıyor yazın lütfen yarın bizzat gidip yanına soracağım. Başkan yalanlıyor ama kulaklarınız duymuyor?
Şikayet Et
ölüm_hak 03 Temmuz 2019 15:52
sıcak bir haber vereyim sana; İzmir bb başkanı tunç soyer, eşini belediyede işe başlattı. daha önce de halka açık olan şatoyu kendine malikane yapmıştı. bak bu haberleri halk tv'de, fox'ta falan göremezsin. sonra da oralarda israf yok zannedersin. israfın da torpilin de yandaşlığın da kralı chp belediyelerinde yaşanmaktadır.
Şikayet Et
ma46 03 Temmuz 2019 13:29
Evet işte teşhis kardeşim ne kadar doğru söylemişsin. İçimize işlemiş hak hukuk bilmiyoruz ki. Ben sağlık çalışanıyım adam geliyor hastanın hakkını almanın yollarını(erken muayene olmak vb.) arıyor sorsan kul hakkı deyince akan suları durdurur. Biz edebiyat toplumu olduk konuşuyoruz; dürüşlük, devlet hakkı, Vatan aşkı v.b. sirala gitsin. Herkes 82 milyon vatandaş sağcısı solcusu ateisti demokratı hepsi kabul ediyor ve adalet istiyor. İş kendi menfaatimize gelince herşey mübah oluyor. Sonrada adalet istiyoruz. Kendimizden başlamak lazım. Vesselam . . .
Şikayet Et
12345678