Glydn 27 Nisan 2019 13:41
Soylunun, seçim öncesi konuşmasını senin nasıl anladığın da önemli yorumcu. CHP'ye bütün Ak parti düşmanı teröristler oy vermedi mi? ( Kara yılan ve diğer pkk elebaşıları CHP 'ye oy verilmesi için çağrıda bulunmadı mı? Fetö terör örgütü elebaşıları CHP'ye oy verin çağırısı yapmadı mı? ) sen hala çıkmış farklı düşüncesi olanların terörist yapıldığından söz ediyorsun. Evet, Türkiye düşmanı olan ve ülkemize zarar veren herkes teröristtir ve teröristlerin özgür iradesi ve konuşmaları vatanını sevenleri bağlamaz. Şu seçimlerde kimin vatansever kimin terörist ve hain olduğu bir kez daha ortaya çıktı.
Şikayet Et
debug 26 Nisan 2019 17:18
Tedbir değil... Her lafında karşısındaki fikirleri "terörist" ilan edenler suçludur. Açın seçim öncesi soylunun konuşmalarını izleyin.
Şikayet Et
edebiyat60 26 Nisan 2019 15:16
Köyün muhtarı haberimiz yok dedi şehit babası haberim yok dedi kaymakam haber verilmedi dedi emniyet müdürü haber verilmedi dedi bunların hepsi yalan söylüyor bir bu Kılıçdaroğlu ve ekibi doğru söylüyor zaten
Şikayet Et
edebiyat60 26 Nisan 2019 15:10
Taşı gediğine oturtmak diye buna derim çok güzel yorumlamişsin aynen öyle muslumanlar kendini sorgulamali demişti Kılıçdaroğlu da müslüman olduğuna göre kendini sorgulamali :)
Şikayet Et
Tlh2014 26 Nisan 2019 14:16
Yeni Zelanda saldırısı olunca Sn.Kılıçdaroğlu 'müslümanlar kendini sorgulamalı' demişti.Şimdi kendisine bir saldırı olunca aynı mantıkla 'kendisini sorgulaması' gerekir.Etrafındakiler kaçarken devletin yetkili kişileri daha fazla zarar görmesini engellemiştir.
Şikayet Et
hivdar 26 Nisan 2019 13:32
Bir çok kişi kılıçdaroğlu gibi kafadan salıyor. Ben Tayyipçiyim ama kafadan atmam. Nedeni? HDP = PKK. HDP Kendileri diyor biz sırtımızı PKK ve PYD ye dayıyoruz. Bunu diyen HDP ye destek veren CHP ortak mıdır. EVET. O zaman şehitlerin dünde, bugünde, yarında, şehit edilmesinde CHP de ortak sorumludur. CHP HDP nin güdümündemi tabiki EVET. CHP HDP için teröre destek veren partidir desin. O zaman Şehitlerin yakınlarının tavrını eleştiririm. CHP HDP ye ve teröre açık tavır koymuyorsa cenazeye gitmeye kakkı yoktur. Ben birisini öldürecem benim kardeşimde öldürdüğüm kişinin taziyesine gidecek. Vay anam vay..
Şikayet Et
ma46 26 Nisan 2019 11:02
Kardeşim biz Çanakkale'de savaşırken hiç partı fırka sormadılar. Türk vatandaşımısın öl dediler lütfen geçmişi hatırlayıp dostu düşmanı bi ayıralım artık bence.
Şikayet Et
ArcadyuS 26 Nisan 2019 10:42
artvindeki saldırı erdoğana değil kılıçdaroğluna yapıldı yazmadan önce zahmet edip bir araştırın
Şikayet Et
uruk-hai 26 Nisan 2019 09:00
Haber vermeden giden kılıçtaroplu değil o, şehit cenazesine utanmadan giden kılıçtaroğlu deseydiniz daha rahat işaretlerdim.Benim köyümde tanıdığım birinin cenazesine gelsin hele bi.Aynısnı yapmayanın vatan sevgisinden şüphe ederim.
Şikayet Et
Aborda 25 Nisan 2019 23:03
Keşke devlet, tedbir almayan devlet suçlu diyenelere tedbir almasa da telef olsalar
Şikayet Et
1234