Tecavüz suçlarına uygulanan 12 yıllık ceza sizce yeterli mi?

TCK'nın 102. maddesinin 2. fıkrasına göre, tecavüz halinde, on iki yıldan az olmamak üzere hapis cezasına hüküm verilebilmektedir.
 

27/01/2016 21:29 tarihinde yayına giren "Tecavüz suçlarına uygulanan 12 yıllık ceza sizce yeterli mi?" başlıklı anketimize, 6 gün 2 saatte, 9,168 kişi oy kullandı ve 03/02/2016 00:00 tarihinde sona erdi.

43 Yorum yapıldı
YORUMLAR
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?